A magyar továbbjutás szempontjából kritikus mérkőzés: Svédország-Portugália élő eredménykövetés a kézi-vb-ről.

VÉGE
32-30 a vége, Frade még belőtt egy indítást, de kit érdekel!! Svédország 100%-os mérleggel csoportelső, Magyarország pedig negyeddöntős, és biztosan ott lehet valamelyik olimpiai selejtezőtornán 2024 tavaszán!!
60.p 32-29
Fernandes lehetetlen szögből tett le egy tökéletes cundert.
59.p 32-28
Johansson ezúttal betörésből! Ez most már megvan, köszönjük Svédország! Irány a negyeddöntő!!!
59.p 31-28
Johansson újabb óriási átlövése! Areia szépít.
58.p 30-27
Rui Silva talpról. 2,5 perc van hátra.
58.p 30-26
Megint Pettersson befutása és egy visszakapott labda után egy cunder!
Óriási Thulin bravúr, Iturriza ejteni próbált de nagyon rosszul. 4 gólos előnyért támad Svédország.
56.p 29-26
Magalhaes labdáját Persson húzta le, Forsell lőtt üres kapus gólt!
55.p 28-26
Nagyon szép tudatos játék, Pettersson befejezésével a jobbszélről.
55.p 27-26
Megint 7-6, megint Rui Silva Iturrizának, nagyon meleg lesz ez a pite. Svéd időkérés.
54.p 27-25
Óriási játék, Pettersson hozta be középre a labdát, odahúzta Johanssonnak, aki egyből visszatette a beállóba befutott szélsőnek. Közben újabb gól Iturrizától.
52.p 26-24
Rui Silva jött nagy lendületből 7-6 elleni játéknál. Megint szoros a meccs.
Live comment icon
Pellas hetesét Ferreira kirúgta.
51.p 26-23
Silva újabb parádés gólpassza Iturrizának. Közben mindkét kispad megkapta a sárga lapjait.
49.p 26-22
Pellas értékesíti a hetest.
Borges volt szabálytalan, hetes és kiállítás.
49.p 25-22
Areia nagyon magabiztos a jobbszélen.
Claar lábközötti passzt mutatott be, csak közben négyet lépett. Jó lenne nem visszaengedni a portugálokat.
48.p 25-21
Frade fejezett be egy lerohanást Silva passza után.
47.p 25-20
Rui Silva talpról. Sorcsere a svédeknél, de nem játszottak rosszul a második sor tagjai sem az első félidőben.