Kezdőlap
Olimpia
Élő / TV-műsor
Eredmények
For you
Kerékpár
Labdarúgás
Tenisz
Még több sport
Kézilabda
Versenynaptár/ Eredmények
Bajnokok Ligája
Világbajnokság
Bejelentkezés
Kezdőlap
Élő / TV-műsor
Eredmények
For you
Népszerű sportok
Kerékpár
Kerékpár Kezdőlap
Eredmények
Versenynaptár
Tour de France
Giro d'Italia
Vuelta a España
Világbajnokság
Többi verseny
Labdarúgás
Labdarúgás Kezdőlap
FOCI-EB
Eredmények
Bajnokok Ligája
NB1
Premier League
Serie A
Bundesliga
La Liga
Többi bajnokság
Tenisz
Tenisz Kezdőlap
Eredmények
Ausztrál Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Többi verseny
Snooker
Snooker Kezdőlap
Eredmények
Világbajnokság
UK Championship
Masters
Úszás
Úszás Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Világbajnokság
Többi verseny
Atlétika
Atlétika Kezdőlap
Eredmények
Forma 1
Forma 1 Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Még több sport
Összes megjelenítése
Amerikai Foci
Amerikai Foci Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Asztalitenisz
Asztalitenisz Kezdőlap
Eredmények
Atlétika
Atlétika Kezdőlap
Eredmények
Baseball
Baseball Kezdőlap
Eredmények
Birkózás
Birkózás Kezdőlap
Eredmények
Ciklokrossz
Ciklokrossz Kezdőlap
Eredmények
Darts
Darts Kezdőlap
Eredmények
Egyéb
Forma 1
Forma 1 Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Formula E
Formula E Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Golf
Golf Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Világranglista
DP World Tour
U.S. P.G.A. Tour
Többi verseny
Hírösszefoglalók
Judo
Judo Kezdőlap
Eredmények
Kenu
Kerékpár
Kerékpár Kezdőlap
Eredmények
Versenynaptár
Tour de France
Giro d'Italia
Vuelta a España
Világbajnokság
Többi verseny
Kosárlabda
Kosárlabda Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Tokyo 2020
Kézilabda
Kézilabda Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Bajnokok Ligája
Világbajnokság
Labdarúgás
Labdarúgás Kezdőlap
FOCI-EB
Eredmények
Bajnokok Ligája
NB1
Premier League
Serie A
Bundesliga
La Liga
Többi bajnokság
Lovaglás
Lovaglás Kezdőlap
Eredmények
Motorsport
Motorsport Kezdőlap
Eredmények
Forma-1
Superbike
Supersport
Salakmotor
FIM EWC
Motokrossz
Többi bajnokság
Műugrás
Műugrás Kezdőlap
Eredmények
Olimpiai Játékok
Olimpiai Játékok Kezdőlap
Videók
Olympic Channel
Olympic Games 2020
Paralimpia
Pályakerékpár
Pályakerékpár Kezdőlap
Bajnokok Ligája
Rögbi
Rögbi Kezdőlap
Eredmények
Világbajnokság
Six Nations
Top 14
Premiership
Super Rugby
United Rugby
Champions Cup
Röplabda
Röplabda Kezdőlap
Eredmények
Sakk
Snooker
Snooker Kezdőlap
Eredmények
Világbajnokság
UK Championship
Masters
Sportlövészet
Sportmászás
Súlyemelés
Súlyemelés Kezdőlap
Eredmények
Tenisz
Tenisz Kezdőlap
Eredmények
Ausztrál Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Többi verseny
Torna
Torna Kezdőlap
Eredmények
Triatlon
Triatlon Kezdőlap
Eredmények
Téli sportok
Téli sportok Kezdőlap
Eredmények
Alpesi sí
Biatlon
Síugrás
Sífutás
Short track
Mûkorcsolya
Még több sport
Vitorlázás
Vívás
Vívás Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Vízilabda
WEC
WEC Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Le Mans 24h
Íjászat
Íjászat Kezdőlap
Eredmények
Ökölvivás
Ökölvivás Kezdőlap
Eredmények
Öttusa
Öttusa Kezdőlap
Eredmények
Úszás
Úszás Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Világbajnokság
Többi verseny
Liga Plenitude Asobal vonatkozó mérkőzések
Liga Plenitude Asobal / Regular
Pabellón Municipal de O Gatanal / 23.04.2023
Frigoríficos del Morrazo
Befejezett
23
23
Blendio Sinfín
Összefoglaló
Statisztikák
Tabellák
Hírek
Kapcsolódó mérkőzések
Liga Plenitude Asobal vonatkozó mérkőzések
Liga Plenitude Asobal vonatkozó mérkőzések
Összes megtekintése
Liga Plenitude Asobal Most élőben (0)
Korábbiak megtekintése
09/04/2023
Bathco BM. Torrelavega
24
26
BM Logroño La Rioja
Bada Huesca
29
35
Abanca Ademar León
Frigoríficos del Morrazo
30
25
Helvetia Anaitasuna
Puente Genil
39
34
Blendio Sinfín
14/04/2023
Helvetia Anaitasuna
34
26
Bathco BM. Torrelavega
Blendio Sinfín
33
32
Bidasoa Irun
15/04/2023
Club Cisne BM.
33
31
Frigoríficos del Morrazo
BM Logroño La Rioja
37
28
Recoletas Atlético Valladolid
Fraikin BM. Granollers
35
32
Bada Huesca
TM Benidorm
20
26
Rebi Balonmano Cuenca
16/04/2023
Abanca Ademar León
34
32
Puente Genil
Cívitas BM. Guadalajara
23
50
FC Barcelona
21/04/2023
FC Barcelona
43
30
BM Logroño La Rioja
Cívitas BM. Guadalajara
28
25
TM Benidorm
22/04/2023
Bidasoa Irun
33
29
Abanca Ademar León
Bada Huesca
27
29
Rebi Balonmano Cuenca
Bathco BM. Torrelavega
32
26
Club Cisne BM.
23/04/2023
Puente Genil
27
31
Fraikin BM. Granollers
Recoletas Atlético Valladolid
30
22
Helvetia Anaitasuna
Frigoríficos del Morrazo
23
23
Blendio Sinfín
További tartalom