Kezdőlap
Olimpia
Élő / TV-műsor
Eredmények
For you
Kerékpár
Labdarúgás
Tenisz
Még több sport
Téli sportok
Jégkorong
Eredmények
NHL
Világbajnokság
Bejelentkezés
Kezdőlap
Élő / TV-műsor
Eredmények
For you
Népszerű sportok
Kerékpár
Kerékpár Kezdőlap
Eredmények
Versenynaptár
Tour de France
Giro d'Italia
Vuelta a España
Világbajnokság
Többi verseny
Labdarúgás
Labdarúgás Kezdőlap
FOCI-EB
Eredmények
Bajnokok Ligája
NB1
Premier League
Serie A
Bundesliga
La Liga
Többi bajnokság
Tenisz
Tenisz Kezdőlap
Eredmények
Ausztrál Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Többi verseny
Snooker
Snooker Kezdőlap
Eredmények
Világbajnokság
UK Championship
Masters
Úszás
Úszás Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Világbajnokság
Többi verseny
Atlétika
Atlétika Kezdőlap
Eredmények
Forma 1
Forma 1 Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Még több sport
Összes megjelenítése
Amerikai Foci
Amerikai Foci Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Asztalitenisz
Asztalitenisz Kezdőlap
Eredmények
Atlétika
Atlétika Kezdőlap
Eredmények
Baseball
Baseball Kezdőlap
Eredmények
Birkózás
Birkózás Kezdőlap
Eredmények
Ciklokrossz
Ciklokrossz Kezdőlap
Eredmények
Darts
Darts Kezdőlap
Eredmények
Egyéb
Forma 1
Forma 1 Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Formula E
Formula E Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Golf
Golf Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Világranglista
DP World Tour
U.S. P.G.A. Tour
Többi verseny
Hírösszefoglalók
Judo
Judo Kezdőlap
Eredmények
Kenu
Kerékpár
Kerékpár Kezdőlap
Eredmények
Versenynaptár
Tour de France
Giro d'Italia
Vuelta a España
Világbajnokság
Többi verseny
Kosárlabda
Kosárlabda Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Tokyo 2020
Kézilabda
Kézilabda Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Bajnokok Ligája
Világbajnokság
Labdarúgás
Labdarúgás Kezdőlap
FOCI-EB
Eredmények
Bajnokok Ligája
NB1
Premier League
Serie A
Bundesliga
La Liga
Többi bajnokság
Lovaglás
Lovaglás Kezdőlap
Eredmények
Motorsport
Motorsport Kezdőlap
Eredmények
Forma-1
Superbike
Supersport
Salakmotor
FIM EWC
Motokrossz
Többi bajnokság
Műugrás
Műugrás Kezdőlap
Eredmények
Olimpiai Játékok
Olimpiai Játékok Kezdőlap
Videók
Olympic Channel
Olympic Games 2020
Paralimpia
Pályakerékpár
Pályakerékpár Kezdőlap
Bajnokok Ligája
Rögbi
Rögbi Kezdőlap
Eredmények
Világbajnokság
Six Nations
Top 14
Premiership
Super Rugby
United Rugby
Champions Cup
Röplabda
Röplabda Kezdőlap
Eredmények
Sakk
Snooker
Snooker Kezdőlap
Eredmények
Világbajnokság
UK Championship
Masters
Sportlövészet
Sportmászás
Súlyemelés
Súlyemelés Kezdőlap
Eredmények
Tenisz
Tenisz Kezdőlap
Eredmények
Ausztrál Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Többi verseny
Torna
Torna Kezdőlap
Eredmények
Triatlon
Triatlon Kezdőlap
Eredmények
Téli sportok
Téli sportok Kezdőlap
Eredmények
Alpesi sí
Biatlon
Síugrás
Sífutás
Short track
Mûkorcsolya
Még több sport
Vitorlázás
Vívás
Vívás Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Vízilabda
WEC
WEC Kezdőlap
Versenynaptár
A bajnokság állása
Le Mans 24h
Íjászat
Íjászat Kezdőlap
Eredmények
Ökölvivás
Ökölvivás Kezdőlap
Eredmények
Öttusa
Öttusa Kezdőlap
Eredmények
Úszás
Úszás Kezdőlap
Versenynaptár/ Eredmények
Világbajnokság
Többi verseny
KHL vonatkozó mérkőzések
KHL / Regular
Novosibirsk / 13.09.2014
Sibir Novosibirsk
Befejezett
3
5
Avangard Omsk
A. Kopeikin
(38', 48')
A. Thuresson
(39')
S. Shirokov
(9', 23', 60')
K. Lyamin
(31')
S. Kalinin
(51')
Összefoglaló
Statisztikák
Tabellák
Hírek
Kapcsolódó mérkőzések
KHL vonatkozó mérkőzések
KHL vonatkozó mérkőzések
Összes megtekintése
KHL Most élőben (0)
Korábbiak megtekintése
11/09/2014
Neftekhimik Nizhnekamsk
4
2
Lada Togliatti
12/09/2014
Dinamo Minsk
3
2
Atlant
13/09/2014
Metallurg Novokuznetsk
2
5
Barys Astana
Sibir Novosibirsk
3
5
Avangard Omsk
Traktor Chelyabinsk
1
2
Jokerit Helsinki
Lada Togliatti
2
4
SKA St. Petersburg
Vityaz Moscow
6
1
Avtomobilist Yekaterinburg
Lokomotiv Yaroslavl
1
4
Metallurg Magnitogorsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
2
3
Dinamo Riga
Dynamo Moscow
3
2
Ak Bars Kazan
14/09/2014
Amur Khabarovsk
0
2
Salavat Yulaev Ufa
Dinamo Minsk
3
2
CSKA Moscow
Slovan Bratislava
2
3
Torpedo Nizhny Novgorod
Medvešcak Zagreb
5
2
Severstal Cherepovets
15/09/2014
Amur Khabarovsk
2
3
Salavat Yulaev Ufa
Metallurg Novokuznetsk
2
1
Avangard Omsk
Sibir Novosibirsk
4
1
Barys Astana
Traktor Chelyabinsk
2
6
SKA St. Petersburg
Ugra Khanty-Mansiysk
1
2
Jokerit Helsinki
Lada Togliatti
3
2
Dinamo Riga
További tartalom